Rėmėjai

 

UAB ”Vanduja” – tai veržlus specialistų kolektyvas, siekiantis savo veikloje taikyti pažangius vadybos bei gamybos metodus. UAB ”Vanduja” savo veiklą pradėjo 2006 metais ir specializuojasi inžinerinių komunikacijų – lauko ir vidaus dujotiekio, vandentiekio, nuotekų, šilumos sistemų projektavimo, statybos, eksploatacijos ir remonto srityse.

http://www.vanduja.lt

 RIMI_logo Parduotuvė – Rimi

„Rimi Lietuva“ tinklas „Rimi Lietuva“ mažmeninės prekybos tinklas sukurtas patenkinti įvairiausius klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti.

www.rimi.lt
 Fielmann Fielmann

FIELMANN yra vienas didžiausių optikos salonų tinklų Europoje. Per metus FIELMANN optikose parduodama apie 7 mln. akinių. FIELMANN teikia 3 metų garantiją rėmeliams ir nemokamą akinių servisą. FIELMANN klientai akinius gali išsirinkti ir iš nemokamų madingų FIELMANN rėmelių kolekcijos. Dizainerių akiniai čia parduodami už geriausią kainą – jei per 6 savaites rasite tokius pačius rėmelius kitoje optikoje už mažesnę kainą, FIELMANN grąžins kainų skirtumą.

www.fielmann.lt
Sąskaita123
Sąskaita123 – internetinė sąskaitų faktūrų išrašymo pagalbininkė.
Programa skirta dirbantiems pagal individualią veiklą, verslo liudijimą ar kitą veiklos formą. Išrašykite savo klientams sąskaitas faktūras be papildomų rūpesčių. O ar žinojote, kad sąskaitas faktūras galite išrašyti ir anglų kalba?
Valdykite klientus ir projektus, sekite individualios veiklos žurnalą, matykite savo pajamų statistiką ir dar daug kitų galimybių vienoje programoje.
2020 m. Sąskaita123 laimėjo „Metų masinio vartojimo paslauga“ apdovanojimą.
https://saskaita123.lt/