Mūsų dienos centre vyko kūrybinės molio dirbtuvės. Kartu su vaikais lipdėme unikalius kūrinius, o svarbiausia – leidome sau visiškai atsipalaiduoti. Buvo labai gera tiesiog sustoti, pailsėti ir pasidžiaugti geromis emocijomis.
Dalijamės akimirkomis iš dirbtuvių:



