Naujai įrengtoje mūsų dienos centro sporto aikštelėje vyko neeilinė krepšinio treniruotė – mus aplankė Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjas Radvilas Kneižys! Kartu smagiai mėtėme į krepšį, bei jaukiai ir įdomiai pasikalbėjome. Vaikai Radvilui uždavė klausimus apie sportą, laisvalaikį bei pomėgius. Šis susitikimas įkvėpė mūsų juos dar labiau tikėti savimi! Nuoširdus ačiū Radvilui už nuostabiai praleistą laiką ir padovanotas šypsenas!
Linkime didžiausios sėkmės krepšinio aikštelėje!